SAPA MARKA KAPI VE PENCERE SİSTEMLERİ


Dünyanın değişik bölgesinde birçok sistem evi bulunan Sapa Group bu sayede her coğrafya ve iklim koşuluna göre sistem çözümü sunabilmekte. Belçika’da yerleşik Sapa sistem merkezi doğrama sistemleri konusunda güçlü iken, Polonya’da yerleşik sistem evi cephe çözümleri, İngiltere merkezli sistem evi güvenlik çözümleri ve İsveç sistem evi ile soğuk iklimlere yönelik yüksek ısı yalıtımlı sistemleri geliştirmektedir. Uluslararası bir firmanın parçası olarak Sapa Türkiye ve onun bayisi olan Dizayn Yapı, teknik ekibleri ile siz müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel sistemler tasarlayacak yetkinliğe sahip ve gelen özel proje taleplerine yönelik her türlü cevabı kısa sürede ve doğru çözümler ile cevaplayabilmektedir.

Özellikle son yıllarda yüksek yapılarda Sapa sistemleri bu etkin hizmet yapısı ve hem kalite hem estetik açıdan tüm ihtiyaçlara cevap veren inovatif aluminyum çözümleri nedeni ile daha fazla tercih edilmeye başlandı. Cephe, doğrama ve sürme sistemleri markanın sektöre sunduğu ana sistemler. Bunların yanısıra ışıklık, kış bahçesi ve güvenlik sistemleri de sistem yelpazesinde bulunuyor.

SAPA DOĞRAMA SİSTEMLERİ

Sapa kapı ve pencere sistemleri Avantis, yalıtımlı ve yalıtımsız, dar ve geniş ön görünüm genişliklerinde birçok farklı seçenek sunuyor.

Avantis 95 170 kg ağırlığa kadar kanat yapabilme imkanı sunan, Pasif Ev seviyesinde bir doğrama. Yüksek katlı binalar ya da yüksek performans gerektiren zorlu iklim koşullarındaki projeler içn ideal bir sistem çözümü.

Plaisance 50 ise 50 mm kasa derinliğine sahip yalıtımsız kapı ve pencere sistemi.

Sapa’nın en çok tercih edilen doğrama sistemi ise Avantis 70. 70 mm derinliğe sahip, 3 odacıklı,  yüksek performans sağlayan Avantis 70’te içeri açılır kanatlarda akustik performans ve ısı yalıtımı için koesktrüde bir orta bini fitili bulunmakta. Basic, I (Insulated), SI (Super Insulated) ve SHI (Super High Insulation) gibi farklı ısı yalıtım versiyonları bulunan Sapa Avantis 70 kapı ve pencere sistemi hem ticari hem de konut projelerinde tercih ediliyor.

Sapa bir projeye gerek deneyimli uygulamacı bayisi gerekse kendi mimar ekibi tarafından teknik destek sağlarken yapıyı her yönü ile ele alıyor. Yapı ister çok katlı ister az katlı olsun, kendi çevresel etkilişimleri ve yapı dinamikleri olarak kendi ekseninde değerlendiriliyor. Getirilen çözümler de her türlü güvenlik norm ve standartlarına uygun olarak düşünülüyor. 

Avantis 70

70 mm derinliğe sahip olan 3 odacıklı ve ısı bariyerli yüksek performans sağlayan bir doğrama sistemidir. Sistem, en yeni termal yalıtım standartlarını büyük ölçüde aşar ve ticari yapılar, konutlar ve endüstriyel yapılar için kapsamlı bir çözüm sunar.

Daha fazla detay>

 

Avantis 70 HV

Isı yalıtımlı, yüksek performanslı, 3 odacıklı gizli kanat sistemi,
son ısı yalıtım standartlarını büyük ölçüde aşar ve en ince görüş hattı
gerektiren ancak daha yüksek ısı performansı gerektiren projeler için
kapsamlı bir çözümdür.

Daha fazla detay>

 

Avantis 75

75 mm derinliğe sahip olan 3 odacıklı ve ısı bariyerli yüksek performans sağlayan bir doğrama sistemidir.

Sistem, en yüksek performans değerleri ve kalite istekleri için ideal bir çözümdür.

Daha fazla detay>

 

Avantis 75 HV

Avantis 75 HV is a high performance thermally broken three-chamber window system, which sets the highest standards of thermal insulation and stability. Avantis 75 HV is the ideal solution when very high performance, quality and a slim sightline are major requirements.

Daha fazla detay>

 

Avantis 95

Pasif Evler için dizayn edilen 95 mm derinliğe sahip olan 3 odacıklı ve ısı bariyerli yüksek performans sağlayan bir doğrama sistemidir.

 

Daha fazla detay>