DECK ZEMİN KAPLAMA

DECKADO DECK ZEMİN

Çevre duyarlılığının her geçen gün arttığı dünyamızda ahşap kompozit, dış mekan zemin uygulamaları için doğayla en dost çözüm olarak öne çıkmaktadır. Deckado, gelişmiş ve yenilikçi üretim teknolojisi ile verimliliği, çevreye uyumu ve yüksek kaliteyi birleştiren mükemmel bir ahşap kompozit ürünüdür. Deckado için, çevrenin korunması ve hammaddelerin çevre bilinciyle ele alınması, en az kompozit deck ürünlerinin üstün kalitesi kadar önemlidir. İklim şartlarına bağlı oluşan yüksek aşınmalardan dolayı, yüzey dayanıklılığı, uzun ömürlülük ve sağlamlılık; dış mekanlarda önemli rol oynayan kalite faktörleridir.
 Terasınızda güzel bir kahvaltı, gün batımında mangal keyfi, havuz kenarında şezlongunuz üzerinde güneşin tadını çıkarma ya da yorucu bir işgününden sonra bahçenizde dinlendirici bir yürüyüş… Tüm bu keyifli anlardan sonra, dış mekânlarınız zamanla yoğun aşınmalara maruz kalsa dahi, Deckado modüler zemin kaplama çözümleri birçok güçlüğe karşı koyar. Ürünün temel kullanım alanları içerisinde; Teraslar, Havuz Kenarları, Plajlar, İskeleler, Verandalar, Pergolalar, Kamelyalar, Kışbahçeleri, Bahçe Yolları, Yürüyüş Yolları ve Açık Alanlar yer almaktadır.

REHAU RELAZZO DECK

BENİM TERASIM. BENİM RELAZZO’M. Yaratıcılığınızı özgürce kullanın ve RELAZZO WPC zemin döşemesi ile teraslarınızı zevkinize göre tasarlayın. Çok sayıda renk, beş farklı yüzey, üç farklı genişlik ölçü seçeneği ve ahşabın görsel ve dokunma hissine yakın özellikleri ile sınırsız tasarım özgürlüğünü yaşayın. İlham veren RELAZZO koleksiyonuyla "açık havada" olma hissini yeniden yaratın.